Kurzy


Z důvodu plánované rekonstrukce podlah a topení budou kurzy na plno probíhat od září 2024. Pokud máte o kurz zájem a chcete si domluvit termín, kontaktujte mne, prosím, skrz kontaktní formulář níže.


KURZ TVOŘENÍ SHEREDEK PRO DĚTI 5+

Chcete děti vytáhnout od počítačů a televizí? Co je naučit novým dovednostem? Pošlete je do Sheredčího Ateliéru, kde si vyrobí vlastní Sheredku, Shereďáka nebo Sheredě

Sami si vyberou ze spousty různých materiálů. Máme k dispozici gliterrové, potištěné barevné papíry, moosgumy, zažehlovací i klasické korálky, bambulky, plsti, chlupaté drátky, bavlnky...

Cílem kurzu je otevřít dětem obzory v tvorbě z různých materiálů. Už dávno se nemusí malovat jen vodovkamy, temparami a tvořit s moduritu.

Hlavně je tu pohltí tvořivá atmosféra, plná barev a materiálů. Domů si odnesou vlastnoručně vyrobenou panenku a certifikát o absolvování kurzu a nadšení z vlastní tvorby.

Bude tu na ně čekat malé občerstvení a dobrá nálada.

Délka kurzu je 2,5 hodiny a maximálně můžou na jednom kurzu tvořit 4 děti.

Cena kurzu je 500Kč.

KURZ ŠITÍ SHEREDEK PRO DĚTI 10+

Chcete děti vytáhnout od počítačů a televizí? Co je naučit novým dovednostem? Pošlete je do Sheredčího Ateliéru, kde si ušijí vlastní Sheredku, Shereďáka, Sheredě nebo přívěsek.urz

Sami si vyberou z látek, šnůrek a plstí. Materiál si nastříhají a následně sešijí na šicím stroji nebo v ruce.

Naučí se něco málo o materiálech, které na Sheredky používáme. Dozví se o tom, jak Sheredky vznikly a co reprezentují. Budou zvládat základní použítí šicího stroje a v ruce si osvojí šití zadním, zapošívacím a neviditelným stehem.

Hlavně je tu pohltí tvořivá atmosféra, plná barev a materiálů. Domů si odnesou vlastnoručně ušitou panenku se sukýnkou, certifikát o absolvování kurzu a nadšení z vlastní tvorby.

Bude tu na ně čekat malé občerstvení a dobrá nálada.

Délka kurzu je 3,5 hodiny a maximální můžou na jednom kurzu šít 2 děti.

Cena kurzu na osobu je 1000Kč.


Máte zájem o kurz pro vaše díte? Napište mi, prosím, zprávu skrze formulář níže.